Puzzle drewniane Rycerz Artur, Janod Expand

Janod, puzzle drewniane Rycerz Artur,

Janod Janod Janod

PS9477

Nowy

Drewniane puzzle Rycerz Artur marki Janod przyniosą wiele radości Twojemu dziecku

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

39,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Zabawne puzzle Rycerz Artur, Janod.


Jest to zestaw 12 części, które dziecko dopasowuje w odpowiednie miejsca na planszy i tworzy zabawny obrazek z bajki o księżniczce. Puzzle wykonane są z drewna i będą doskonałym wstępem do nauki układania puzzli tradycyjnych.

Układanie puzzli rozwija szereg umiejętności, które zaprocentują w przyszłości. Tak edukacyjna zabawa stymuluje rozwój mózgu dzieci już od najmłodszych lat. Układanka Świetnie trenuje pamięć jednocześnie ucząc  logicznego myślenia.

Te radosne puzzle marki Janod nauczą także Twoje dziecko cierpliwości, spostrzegawczości oraz będą ćwiczyć manualną sprawność dłoni.

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 2 lat.

Wymiary:30 x 15 x 0,8 cm

bezpieczeństwo i jakość:
EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Płeć: uniwersalny
Kategoria wiekowa od 2 lat
Materiał: drewno
Styl, wzornictwo: klasyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.