Obniżka! Puzzle 8w1 Morze i ocean Lovely, Janod Expand

Janod, puzzle 8w1 Morze i ocean Lovely,

Janod Janod Janod

PS9475

Nowy

Niewykle kolorowe puzzle 8 w 1 Lovely Morze i Ocean marki Janod. Puzzle składają się z 4 kompletów i są idealne dla dzieci w wieku 3-7 lat

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

50,76 zł

brutto

54,00 zł brutto

-6%


Kolorowe puzzle 8 w 1 Lovely Morze i Ocean marki Janod to świetny produkt zawierający 4 komplety dwustronnych puzzli. Każdy komplet ma inną ilośc elementów- 16,20,24,30.

Puzzle Janod zostały zaprojektowane we Francji. Są wykonane z kartonu w idealnych kształtach, przez co dzieci dzieci bardzo łatwo połączą elementy w całość.

Układanka przedstawia zwierzątka, które znajdziemy w morzu np. ryba, delfin, rozgwiazda.

Układanie puzzli rozwija szereg umiejętności, które zaprocentują w przyszłości. Tak edukacyjna zabawa stymuluje rozwój mózgu dzieci już od najmłodszych lat. Układanka Świetnie trenuje pamięć jednocześnie ucząc rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia.

Te radosne puzzle marki Janod nauczą także Twoje dziecko cierpliwości, spostrzegawczości oraz będą ćwiczyć manualną sprawność dłoni.
Produkt przeznaczony dla dzieci 3-7 lat.
Wymiary:20 x 20 cm

bezpieczeństwo i jakość:
EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Płeć: uniwersalny
Grupa wiekowa: 3-7
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: karton
Styl, wzornictwo: klasyczny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.