Obniżka! Gra planszowa Cyrk Pełni Księżyca Expand

Gra planszowa Cyrk Pełni Księżyca

Marbushka Marbushka Marbushka

PS6287

Nowy

Barwna gra planszowa dla dzieci już od 5 roku życia

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

123,25 zł

brutto

145,00 zł brutto

-15%

Cyrkowy świat jest pełen blasku, magii… i intrygi. Kto jest najlepszy, kto jest najbardziej utalentowany? Jest to trudniejsze, niż myślisz, gdyż z ukrycia między cyrkowymi wozami obserwuje Cię zazdrosny magik. Pragnie całej chwały tylko dla siebie i uczyni wszystko, by nikt nie dotarł do namiotu cyrkowego.

Celem rozgrywki jest dotarcie parą cyrkowców do namiotu unikając czarów złego magika. Ktokolwiek wraz ze swoim partnerem dotrze do namiotu jako pierwszy zwycięża. Gra może toczyć się dalej, aż wszyscy znajdą się w namiocie. 

Gra planszowa dla 2-4 dzieci powyżej od 5. roku życia. Długość rozgrywki: 20 minut. Rozmiar: pudełko: 16x32 cm, plansza: 45x30 cm, figurki: 6 cm. Zawartość: 1 plansza do gry, 9 figurek, 1 namiot cyrkowy, 4 krążki pozycyjne, 10 krążków z akcesoriami, 2 kostki.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Marbushka. Stworzone przez duet zdolnych artystów, grafików – fundują naszym dzieciom nie tylko rozwojową zabawę ale również estetyczne doznania.  Figurki w grach planszowych są ręcznie wykonane i oddzielnie malowane – tak więc każda rzecz jest niepowtarzalna.  Gry planszowe, puzzle, gry pamięciowe, malowanki.