Lilliputiens, cyrk Puzzle inaczej Expand

Lilliputiens, cyrk Puzzle inaczej

Lilliputiens

PS5710

Nowy

Ciekawy pomysł na puzzle.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

117,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Firma Lilliputiens proponuje nową wersję puzzli - daje ona możliwość tworzenia różnych obrazków na planie piramidy. Obrazki ułożone od największego do najmniejszego tworzą układankę.

Płeć: dziewczynka, chłopczyk, uniwersalny
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 18 miesięcy, od 3 lat, od 2 lat
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: papier, karton
Styl, wzornictwo: nowoczesny, hipsterski

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie