Gra Memory dotykowe  Sowa Marcel Expand

Gra Memory dotykowe Sowa Marcel

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS2856

Nowy

Gra memory polega na tym, żeby dziecko wyczuło za pomocą paluszków, który element pasuje do drugiego.

Więcej szczegółów

Gra memory polega na tym, żeby dziecko wyczuło za pomocą paluszków, który element pasuje do drugiego. Kolorowe kartoniki maja róznorodne wypustki i różne faktury by wyostrzyć zmysł dotyku bawiąc się i ucząc jednocześnie. 

Wiek dziecka: 3 lat
Wymiary: 24 x 13 x 19 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.