Puzzle Kostki w pudełeczku Expand

Puzzle Kostki w pudełeczku

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS2544

Nowy

Układanka Edukacyjna ze zwierzątkami od Lilliputiens.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

87,00 zł

brutto

Nowa propozycja - układanka z 6 obrazkami do ułożenia. Zawka logiczna w Które dziecko musi dopasować odpowiednie kostki w taki sposób, bu powstał obrazek. Jednak, aby nie było zbyt łatwo obrazek nie musi być wcale prostokątny...

Wymiary: 20 x 13,5 x 7 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.