Obniżka! Puzzle w walizce Janod Mapa Świata 300 elementów Expand

Janod, puzzle w walizce Mapa Świata 300 elementów

(5/5)
2 ocen: - 2 opinii:
Janod Janod Janod

PS13805

Nowy

Puzzle Mapa Gigant francuskiej marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy naukę z zabawą, ale wymaga też precyzji i skupienia.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

91,18 zł

brutto

97,00 zł brutto

-6%

Puzzle Mapa Gigant francuskiej marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy naukę z zabawą, ale wymaga też precyzji i skupienia. Puzzle składają się aż z 300 drobnych elementów. Układając je, dzieci poznają kontynenty i ich mieszkańców, zwierzęta, roślinność oraz aktywności ludzi z całego świata. Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu o kształtach, które pozwalają na łatwe łączenie elementów. Zaprojektowane we Francji.
Opakowanie ma formę okrągłej walizki z uchwytem, dzięki czemu wygląda elegancko i idealnie nadaje się na prezent. 

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.  

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, łączące innowacyjność z francuskim designem i najwyższą jakością. Unikalne produkty Janod tworzone są z drewna i innych solidnych, trwałych materiałów, a przede wszystkim – z dziecięcych marzeń! 
Janod – JUST PLAY

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa 9 lat, od 6 lat, od 7 lat, od 8 lat
Materiał: karton
od (Głogów,  Polska) dnia  16 Apr 2016 (Janod, puzzle w walizce Mapa Świata 300 elementów) :
(5/5

Mądra zabawka

Kochamy z synkiem mądre zabawki a puzzle Janod właśnie takie są

od (Warszawa,  Polska) dnia  30 Mar 2016 (Janod, puzzle w walizce Mapa Świata 300 elementów) :
(5/5

Puzzle Mapa Świata

Super zabawa dla 5 latka, a także spędzanie czasu z rodzicami przy układaniu puzzli.
Puzzle są kolorowe, wykonane bardzo porządnie. Dziecko poprzez układanie puzzli nie tylko poznaje mapę świata a także kraje, miasta, kontynenty.
Puzzle w rozwoju każdego dziecko są bardzo przydatne, pomagają rozwijać kreatywność, cierpliwość, koncentrację i spostrzegawczość.
Dla tego jestem bardzo zadowolona z tego produktu oraz polecam wszystkim.

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.