Obniżka! LONDJI Araund My Planet Puzzle Expand

LONDJI Araund My Planet Puzzle

Londji

PS10077

Nowy

W świecie LONDJI, możemy spotkać wielu ciekawych podróżników, ... marynarza, który przepłynął siedem mórz, latawiec, który może zabrać nas w najciekawsze miejsca, myszki urządzające wyścig dookoła świata w 80 minut oraz super bohatera, który czuwa nad wszystkim

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

76,50 zł

brutto

85,00 zł brutto

-10%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

W świecie LONDJI, możemy spotkać wielu ciekawych podróżników, ... marynarza, który przepłynął siedem mórz, latawiec, który może zabrać nas w najciekawsze miejsca, myszki urządzające wyścig dookoła świata w 80 minut oraz super bohatera, który czuwa nad wszystkim….
Puzzle Londji zawierają ciekawostkę: kula ziemska może być oddzielona od reszty i jest dwustronna. Możemy być w Rio de Janeiro a za chwilę w Barcelonie!!!


Ilustracja Txell Darne
Tektura po recyklingu
Wymiary 29 x 18
Wymiary pudełka 30,5 x 18,5 x 3 cm
Waga 0,54 kg
Made in Barcelona

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 6-9 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 3 lat
Styl, wzornictwo: klasyczny

Londji jest nie tylko piękną wioską rybacką w Kamerunie, ale także projektem zainicjowanym w 2004 roku który kładzie nacisk na sztukę, gry i zabawki. Hiszpańska marka LONDJI oferuje niezwykłe produkty powstałe w poszukiwaniu tradycyjnych zabawek z przeszłości takich jak puzzle, domina, memo oraz inne wykonane z recyklingowanej tektur.
Ich motto: "Oryginalne zabawki dla dzieci od 3 do 103 lat".
Założycielom marki Pere Giró i Albert Puigdemont przyświecał szczytny cel aby zabawki stały się pomostem między pokoleniami dzięki połączeniu ponadczasowych zabawek z ilustracjami w stylu retro. Produkty oprócz niebanalnego designu charakteryzuje niezwykle staranne wykonanie. Wszystkie produkty są MADE IN BARCELONA.

Opinie