Miś Cesar Wielofunkcyjny Expand

Miś Cesar Wielofunkcyjny

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS14540

Nowy

Miś Cesar wielofunkcyjny

Więcej szczegółów

Miś Cesar wielofunkcyjny

Naciśnij pyszczek Cesara, a usłyszysz warczenie głodnego misia. Można go nakarmić rybką, króliczkiem lub trzmielem. Ale nie bójcie się, nic im się nie stanie! Nie posiedzą długo w jego brzuszku i uciekną przez otwór pod kamizelką. A później będą się drażnić z Cesarem gryząc w uszko lub łaskocząc pod pachą.

Opis:
- duży, pluszowy miś w zapinanej na rzep kamizelce z szeleszczącego papieru
- w pyszczku mechanizm, po naciśnięciu którego rozlega się warczenie głodnego misia (załączone 3 baterie LR44)
- na prawej nóżce bezpieczne, nietłukące się lusterko
- w zestawie 3 małe zabaweczki, którymi można nakarmić głodnego misia: rybka, króliczek, trzmiel
- wewnątrz króliczka dzwoneczek, wewnątrz trzmiela - grzechotka, rybka z szeleszczącym papierem w środku
- zabawka wykonana z miękkich, bezpiecznych materiałów o różnorodnej fakturze
- zwracające uwagę dziecka wzory i kolory

Wymiary: 
- Miś Cesar: 42 x 17 x 16 cm
- pojedyncze elementy: 7 - 14 cm

Zalecany wiek: 6m+
Czyszczenie: delikatne czyszczenie ręczne
Materiał: poliester, bawełna

Lilliputiens to zaprojektowane przez zespół kreatywnych belgijskich mam zabawki i artykuły dziecięce charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, wyjątkowymi wartościami edukacyjnymi i estetycznymi. Produktów Lilliputiens nie da się prosto opisać. Jeżeli jednak trzeba by je określić jednym słowem to jest to angielskie słowo "wonder". Ukryte niespodzianki, rozbudzające ciekawość materiały i kolory, zachęcające do zabawy kształty i ponadczasowy design sprawiają, że zarówno dzieci jak i rodzice kochają i doceniają te produkty już od 1995 roku.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 6 miesięcy

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.