Przytulanka z lampką i pozytywką Miś Cesar Expand

Przytulanka z lampką i pozytywką Miś Cesar

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS14534

Nowy

Miś Cesar Muzyczna Przytulanka

Więcej szczegółów

Miś Cesar Muzyczna Przytulanka

Cechy:
- sprawdzi się jako przytulanka oraz pozytywka z lampką, ułatwiająca dziecku zasypianie
- pluszowa przytulanka, z ukrytym w brzuszku mechanizmem
- po naciśnięciu brzuszka, zostaje uruchomiony mechanizm - zaczyna grać kołysanka ("In the Moonlight"), a lampka świeci delikatnym światłem 
- kolory światełka zmieniają się: od czerwonego przez żółty, zielony, błękitny, fioletowy do niebieskiego
- mechanizm umieszczony wewnątrz zabawki sprzedawany jest z 2 bateriami AAA (1,5V)
- przyciągające uwagę dziecka wzory i kolory, różnorodna faktura materiału

Zalecany wiek: 0m+
Czyszczenie: delikatne pranie w temperaturze 30 st. C, przed praniem należy wyjąć mechanizm z zabawki
Materiał: poliester, bawełna

Lilliputiens to zaprojektowane przez zespół kreatywnych belgijskich mam zabawki i artykuły dziecięce charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, wyjątkowymi wartościami edukacyjnymi i estetycznymi. Produktów Lilliputiens nie da się prosto opisać. Jeżeli jednak trzeba by je określić jednym słowem to jest to angielskie słowo "wonder". Ukryte niespodzianki, rozbudzające ciekawość materiały i kolory, zachęcające do zabawy kształty i ponadczasowy design sprawiają, że zarówno dzieci jak i rodzice kochają i doceniają te produkty już od 1995 roku.

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy
Materiał: bawełna, poliester

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.