Obniżka! Whisbear - Szumiący Miś z funkcją CRYsensor CYTRYNA Expand

Whisbear - Szumiący Miś z funkcją CRYsensor CYTRYNA

(5/5)
 ocen: 1, opinii: 1 
Oceń/napisz opinie
whisbear whisbear

PS13939

Nowy

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24h!

Ostatnie egzemplarze!

188,10 zł

brutto

198,00 zł brutto

-5%

W koszyku brakuje 200,00 zł do darmowej wysyłki.

Tuż po narodzinach naszego malucha jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Bardzo się staramy, żeby nasze dziecko dobrze się czuło na w nowej rzeczywistości. Martwi nas każdy płacz noworodka, bo gdy dziecko cierpi, to rodzice wraz z nim. Jak wiadomo, istnieje wiele sposobów na ukojenie płaczu dziecka. Ciasne utulanie, kołysanie, czy najbardziej skuteczny - jednostajny szum. Ten dźwięk działa kojąco na malucha. Jest to najbardziej wyraźny dźwięk, jaki dociera do niego przez 9 miesięcy, kiedy rozwija się pod sercem mamy.  

W odpowiedzi na potrzeby rodziców powstał pomysł na stworzenie szumiącego misia, który jest idealnym elementem wyprawki.

Whisbear jest zawsze w zasięgu ręki i pilnuje, aby nasza pociecha była spokojna. Przekonaj się, jaką ogromną moc ma miś o wielkim szumiącym sercu.

Ten wyjątkowy miś z funkcją CRYsensors jest ręcznie wykonany z najlepszych i najwyższej jakości materiałów. Z pewnością zainteresuje malucha swoimi szeleszczącymi uszkami i łapkami. Dodatkowo, w jego nóżki w bezpieczny sposób wszyte są magnesy. Z łatwością pozwoli to rodzicom umieścić misia w strategicznym miejscu. Inteligentne urządzenie emituje szum suszarki i automatycznie reaguje na płacz dziecka. Miś po włączeniu działa przez 40 minut i następnie przechodzi w tryb czuwania. Gdy tylko maluch się przebudzi, szum włącza się na 20 minut, po czym przechodzi w tryb nasłuchu. Oczywiście można łagodnie wyłączyć szum, gdy tylko dziecko przeniesie się do krainy snów oraz regulować głośność urządzenia.

Doskonały prezent dla każdej przyszłej mamy, która kompletuje właśnie wyprawkę dla swojego malucha. Do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.

Wymiary:
wymiary misia: 34x13,5 cm
wymiary urządzenia: 7x2,3 cm
wymiary opakowania standard: szer.16 cm; wys. 40 cm; głęb. 14 cm
wymiary opakowania dla zestawu: szer. 35 cm;wys.13 cm; głęb. 23cm
od dnia 03 Jul 2016 (Whisbear - Szumiący Miś z funkcją CRYsensor CYTRYNA) :
(5/5

Uzależnia

Miś jest rewelacyjny, świetnym patentem jest to, że sam się uruchamia gdy dziecko płacze

 Zgłoś nadużycie