Original Kot Charlos Expand

Original Kot Charlos

Les Deglingos Les Deglingos

PS13355

Nowy

Duży, sztruksowy Kot Charlos to doskonały materiał na dziecięcego przyjaciela. Jest super miękki, stworzony do przytulania, pięknie uszyty i niezwykle oryginalny.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

124,00 zł

brutto

Pełny opis

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Kot Charlos To czystej krwi Latynos, którego gorąca natura często daje o sobie znać. Chodzi uśmiechnięty od ucha do ucha, bez przerwy żartuje, podskakuje i wymyśla niestworzone historie. Z nim na pewno nie będziesz się nudzić, ani smucić – pocieszy cię, przytuli, pogilgocze i obetrze wszystkie twoje łzy.

Duży, sztruksowy Kot Charlos to doskonały materiał na dziecięcego przyjaciela. Jest super miękki, stworzony do przytulania, pięknie uszyty i niezwykle oryginalny. Jest czarno-białego koloru, ma zabawny, niebieski język, czerwony nos, małe uszy i żółte oczy. Nosi kolorową, patchworkową koszulę i taką samą, niebanalną fryzurę oraz elegancki czarny krawat w białe kropki.

Można prać w pralce.

Wymiary: ok. 28 cm

Wiek: 0+

Cechy

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !