Original Hipopotam Hippipios Expand

Original Hipopotam Hippipios

Les Deglingos Les Deglingos Les Deglingos

PS13354

Nowy

Duży, sztruksowy Hipopotam Hippipos to doskonały materiał na dziecięcego przyjaciela. Jest super miękki, stworzony do przytulania, pięknie uszyty i niezwykle oryginalny.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

124,00 zł

brutto

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Hipopotam Hippipos To zapalony podróżnik i największy wizjoner, jakiego znasz. Ma milion pomysłów na minutę i nie boi się wyzwań. Reaguje entuzjazmem na wszystko, co dziwne i będzie cię motywował w każdej sytuacji. Ba! Namówi cię nawet do spróbowania lodów marchewkowych, nauki pływania i jazdy na rolkach.

Duży, sztruksowy Hipopotam Hippipos to doskonały materiał na dziecięcego przyjaciela. Jest super miękki, stworzony do przytulania, pięknie uszyty i niezwykle oryginalny. Ma ciemnogranatowy kolor, białe łapki i spód pyszczka, małe uszy. Nosi szorty w kratę, marynarską koszulkę w biało-czerwone paski i kontrastowe łaty na łokciach.

Można prać w pralce.

Wymiary: ok. 26 cm

Wiek: 0+

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Francuska marka Les Deglingos charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością. Zabawki są oryginalne, wykonane metodą pachworkową i łaczą ze sobą różnorodne faktury co bardzo podoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom.