Original Pies Nonos Expand

Original Pies Nonos

Les Deglingos Les Deglingos

PS13353

Nowy

Duży, sztruksowy Pies Nanos to doskonały materiał na dziecięcego przyjaciela. Jest super miękki, stworzony do przytulania, pięknie uszyty i niezwykle oryginalny.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

124,00 zł

brutto

Pełny opis

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Pies Nonos Ma naturę outsidera, lubi zaszywać się w kącie i pisać wiersze. Jak na poetę przystało, myśli trochę za dużo. Ale właśnie dzięki temu ma własne zdanie na każdy temat i chętnie się nim z tobą podzieli. Zawsze mądrze doradzi, podpowie ciekawe rozwiązanie i zachęci do kreatywnych zabaw. Jeśli i ty masz artystyczną duszę, dobraliście się jak w korcu maku.

Duży, sztruksowy Pies Nanos to doskonały materiał na dziecięcego przyjaciela. Jest super miękki, stworzony do przytulania, pięknie uszyty i niezwykle oryginalny. Ma bardzo długie uszy, zabawny, fioletowy nos i niebanalny styl: nie boi się łączyć różu z kraciastymi spodniami i koszulą, a elegancka kamizelka i charakterystyczna czerwona mucha w kształcie kości jeszcze dodają mu szyku.

Można prać w pralce.

Wymiary: ok. 26 cm

Wiek: 0+

Cechy

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !