Simply 23 cm Miś Polarny Illicos Expand

Simply 23 cm Miś Polarny Illicos

Les Deglingos Les Deglingos

PS13344

Nowy

Mięciutki, sztruksowy Niedźwiedź Polarny Illicos to niezastąpiony towarzysz zabaw i wymarzona przytulanka dla Twojego maluszka od pierwszych dni życia.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

86,00 zł

brutto

Pełny opis

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Niedźwiedź polarny Illicos Jest odrobinę niecierpliwy i zawsze głodny. Jeśli masz przy sobie przekąskę, podziel się z nim, a na pewno odwdzięczy się dużym przytulańcem i całą masą pomysłów na wspólne łobuzowanie. Nie zostawiaj go jednak samego, bo będzie strasznie tęsknił.

Mięciutki, sztruksowy Niedźwiedź Polarny Illicos to niezastąpiony towarzysz zabaw i wymarzona przytulanka dla Twojego maluszka od pierwszych dni życia. Ma piękny błękitny kolor, zabawne, patchworkowe uszka, niebieski nosek i chustkę w kwiatki pod szyją.

Można prać w pralce.

Wymiary: ok. 23 cm.

Wiek: 0+

Cechy

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !