Simply 23 cm Lew Jelekros Expand

Simply 23 cm Lew Jelekros

Les Deglingos Les Deglingos Les Deglingos

PS13343

Nowy

Mięciutki, sztruksowy Lew Jelekros to niezastąpiony towarzysz zabaw i wymarzona przytulanka dla Twojego maluszka od pierwszych dni życia.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

86,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Lew Jelekros Udaje groźnego i ciągle chodzi z uniesioną głową, bo myśli, że to jedyne zachowanie godne króla. Ale kiedy tylko podrapiesz go za uchem, zacznie mruczeć i szybko złagodnieje. Warto się z nim zaprzyjaźnić, bo niczego się nie boi i będzie cię dzielnie bronił przed każdym niebezpieczeństwem.

Mięciutki, sztruksowy Lew Jelekros to niezastąpiony towarzysz zabaw i wymarzona przytulanka dla Twojego maluszka od pierwszych dni życia. Ma ciepły beżowy kolor, zabawną, patchworkową, kolorową grzywę, zielony nos, małe uszka i chustkę z wzorkiem przypominającym dżunglę pod szyją.

Można prać w pralce.

Wymiary: ok. 23 cm.

Wiek: 0+

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Francuska marka Les Deglingos charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością. Zabawki są oryginalne, wykonane metodą pachworkową i łaczą ze sobą różnorodne faktury co bardzo podoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom.