Simply 23 cm Pies Nonos Expand

Simply 23 cm Pies Nonos

Les Deglingos Les Deglingos

PS13340

Nowy

Mięciutki, sztruksowy Pies Nanos to niezastąpiony towarzysz zabaw i wymarzona przytulanka dla Twojego maluszka od pierwszych dni życia.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

86,00 zł

brutto

Pełny opis

Les Deglingos to niezwykła banda. Tworzą ją zwariowane zwierzaki, zawsze chętne do szaleństw i muzykowania. Uwielbiają śpiewać (choć nie zawsze potrafią), wymyślać nowe słowa (zwłaszcza te, które się kończą na „-os”), zarażają optymizmem i nigdy nie trzeba ich dwa razy namawiać na psoty. Czasami jednak od najfajniejszej nawet przygody wolą się po prostu poprzytulać. Zupełnie tak samo jak Ty.

Pies Nonos Ma naturę outsidera, lubi zaszywać się w kącie i pisać wiersze. Jak na poetę przystało, myśli trochę za dużo. Ale właśnie dzięki temu ma własne zdanie na każdy temat i chętnie się nim z tobą podzieli. Zawsze mądrze doradzi, podpowie ciekawe rozwiązanie i zachęci do kreatywnych zabaw. Jeśli i ty masz artystyczną duszę, dobraliście się jak w korcu maku.

Mięciutki, sztruksowy Pies Nanos to niezastąpiony towarzysz zabaw i wymarzona przytulanka dla Twojego maluszka od pierwszych dni życia. Ma długie uszy z patchorkowym spodem, fioletowy nos i czerwoną muchę pod szyją w kształcie kości.

Można prać w pralce.

Wymiary: ok. 23 cm

Wiek: 0+

Cechy

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 0 miesięcy

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !