Oryginalne produkty marki Djeco
Djeco Mobil - zamek
52,00 zł
Djeco, Budzik kosmos
98,00 zł
Djeco, Budzik rybki
104,22 zł 116,00 zł
Djeco, Bączek księżniczka
29,00 zł
DJECO, Drewniana balansująca SOWA
95,42 zł 99,00 zł
Djeco, Drewniana gra lotto TACTILO BASIC
41,65 zł 45,00 zł
Djeco, Drewniana układanka 1234 BASIC
65,50 zł 68,00 zł

Djeco

Djeco jest francuską firmą rodzinna, która została założona w 1954 roku przez Véronique Michel-Dalès. Firma ma swoją siedzibę w Paryżu i jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie produkujących zabawki dla dzieci. Wszystkie produkty Djeco są wykonane z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się ciekawymi, żywymi kolorami i wzorami. 
Firma przykłada dużą wagę do detali, co sprawia, że ​​wszystkie zabawki Djeco są nie tylko estetycznie piękne, ale także bardzo funkcjonalne i trwałe. Djeco projektuje i produkuje zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 12 lat. Francuska marka jest znana na całym świecie ze swoich oryginalnych i innowacyjnych pomysłów na zabawki, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię dzieci. Są to m.in. zabawki edukacyjne, które pomagają w nauce poprzez zabawę, a także układanki i puzzle, które rozwijają sprawność manualną i umiejętność skupienia się.  Djeco oferuje szeroki wybór zabawek dla dzieci w różnym wieku, od niemowląt do dzieci w wieku szkolnym. Wśród produktów Djeco można znaleźć puzzle, gry planszowe, klocki i zabawki edukacyjne, a także szeroki wybór artykułów papierniczych i plastycznych. Projektowanie i produkcja zabawek Djeco odbywa się w myśl idei: pobudzać wyobraźnię, rozwijać pasję, dawać mnóstwo radości i wzbudzać ciekawość. Djeco nieustannie poszerza swój asortyment zaskakując nas nowymi rozwiązaniami pomysłami.   Do współpracy regularnie zapraszani są znani i cenieni ilustratorzy branży dziecięcej, dzięki czemu marka wciąż może poszczycić się oryginalnym wzornictwem. 
Zabawki Djeco są skierowane dla dzieci z każdej grupy wiekowej i na każdym etapie rozwoju i na każdą kieszeń. W asortymencie marki znajdziemy m.in. zabawki drewniane, puzzle, zabawki do odgrywania ról, gry edukacyjne, zabawki do ciągnięcia. Na uwagę zasługują akcesoria papiernicze, farby, tatuaże, które są uwielbiane nie tylko przez dzieci. Marka Djeco  posiada na swoim koncie ponad tysiąc różnych zabawek idealne na różne pory roku i odpowiednie do poszczególnych etapów rozwoju dziecka. Od uwielbianych przez dzieci grzechotek, przez zabawki dla dzieci w wieku 18 m zabawki manipulacyjne rozwijające motorykę małą, koordynację wzrokowo ruchową, po gry dla całej rodziny i zabawy logiczne - Djeco towarzyszy naszym dzieciom na różnych etapach rozwoju. Jest to również bardzo często marka wybierana na prezenty dla chłopca czy dziewczynki z okazji urodzin.  Djeco tworzy zabawki, które łączą w sobie naukę, sztukę i zabawę.