Oryginalne produkty marki BIBS

BIBS smoczki z naturalnego kauczuku HEVEA


Klasyczny wygląd smoczków BIBS bardzo przypadł do gustu. Dzieci wyglądają ze smoczkami bardzo uroczo, a i mamy bardzo sobie chwalą smoczki BIBS, które powstały z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea.
Smoczki te są niezwykle ergonomiczne a interaktywna końcówka smoczka sprawia, że smoczki BIBS idealnie uspokajają. Szybko doczekaliśmy się na polskim rynku smoczka klasycznego BIBS w 3 rozmiarach, S, M i L.
Smoczki te są naturalne, nie zawierają substancji, które mogą uczulać.

 

BIBS ogromny wybór modeli


Smoczki BIbs doczekały się różnych modeli. Po klasycznym uspakajającym smoczku z końcówką z kauczuku, przyszedł kolejno smoczek SUPRIME, BIBS DE LUX   czy też BIBS COUTURE. Wszystkie te smoczki proponują inne rozwiązania końcówek, by sprostać potrzebom innych dzieci.
Ostatnim modelem, jaki firma BIBS wypuściła na rynek w 2022 roku, są prześliczne smoczki BOHEME.
Smoczki BOHEME mają ażurową obudowę, sprawiają wrażenie lekkości i elegancji. Idealnie nadają się dla dziewczynek. Jest to odświeżenie kultowych klasycznych smoczków kauczukowych.


BIBS bogata gama kolorów

Kolorystyka proponowana przez markę BIBS to całe spektrum najmodniejszych kolorów. Od brudnego różu Blush, przez waniliowy Vanillias, Iron, Cloud aż po czarny. Kolorystyka jest obszerna i z pewnością ciężko się zdecydować na ten jedyny. Ponieważ smoczki należy zmieniać co 30 dni z powodów higienicznych, możemy wybierać w ciekawych kolorach zależności od naszego humoru.


BIBS Gryzaki  

BIBS to nie tylko smoczki. By zapewnić dziecku ulgę podczas ząbkowania, marka BIBS proponuje wygodne do trzymania gryzaki z wypustkami w kształcie serca LUB gwiazdki.

 

BIBS śliniaczki

Obok smoczków BIBS, na naszych półkach sklepowych w Fabryce Wafelków, pojawiły się również śliniaczki marki BIBS. I tu jak zwykle ciekawe rozwiązanie zapięcia i duża rynienka sprawia, że miłośnicy smoczków sięgną również po śliniaczki BIBS.

BIBS otulacze

Pomału do oferty marki BIBS wchodzą bawełniane otulacze z tkaniny muślinowej. Wyróżnia je bawełna BIO, która jest delikatna i bezpieczna dla dziecka.

Marka BIBS nieustannie zaskakuje i szybko wprowadza nowe produkty na rynek. Ciekawe co nam przyniesie kolejny kwartał. Z ogromną ciekawością i entuzjazmem przyjmujemy Fabryce Wafelków nowości marki BIBS. Musimy śledzić trendy, by móc proponować nowości naszym klientom-wiernym fanom smoczków BIBS.