UWAGA: zamówienia złożone w dniach 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

zamówienia z 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

Oryginalne produkty marki Snap the moment
Snap the Moment, body BEBE 56/62
50,16 zł 59,00 zł
Snap the Moment, body BEBE 68/74
50,16 zł 59,00 zł
Snap the Moment, body BLOOM 56/62
52,51 zł 59,00 zł
Snap the Moment, body FLORA 68/74
50,75 zł 59,00 zł
Snap the moment, Foto-kocyk fresh forest
131,87 zł 149,00 zł
Snap the moment, Foto-kocyk muślinowy almond oat
126,65 zł 149,00 zł
Snap the moment, Foto-kocyk pale safari
126,65 zł 149,00 zł
Snap the moment, Foto-kołderka blush swan
148,75 zł 175,00 zł
Snap the moment, Foto-kołderka indigo race
148,75 zł 175,00 zł
Snap the moment, foto-otulacz lily bell
76,00 zł 99,00 zł
Snap the moment, foto-otulacz navy bell
77,22 zł 99,00 zł

Snap the Moment to Polska marka, która została założona przez dwie mamy - Martę i Monikę w 2017 roku. Skąd pomysł? Po tym, jak na świat przyszły ich pierwsze dzieci, obie mamy zauważyły, że czas bardzo szybko płynie, a ich dzieci zamieniają się z dnia na dzień. Chciały zachować wspomnienia z każdego kolejnego tygodnia, miesiąca by móc obserwować jak ich dzieci rosną i dzielić się tym z bliskimi . 

Z tej właśnie potrzeby, zatrzymania ulotnych chwil, powstała marka Snap the moment, która za pomocą praktycznych codziennych akcesoriów dla niemowląt pozwala nam zatrzymać wspomnienia na dłużej.

 

Snap the moment foto kocyk

Flagowym produktem marki Snap the Moment jest foto-kocyki®. Na pozór zwykły, miękki w dotyku dzianinowy kocyk dla niemowląt,  wykonany z dobrej gatunkowo bawełny posiadającej certyfikat Oeko-Tex 100 klasa I, stał się czymś niezwykłym w dobie czasów INSTAGRAMA.
Otóż innowacją w przypadku foto kocyków było to, że po jednej stronie posiadają piękne delikatne wzory, a po drugiej nadrukowane dni tygodnia, miesiące. Zabawa w zatrzymanie ulotnych chwil polega na tym, że kładziemy dziecko na kocyku w jego 1, 2, 3 dniu życia, robimy zdjęcie telefonem i mamy wspaniałą pamiątkę.
Marka Snap the moment zastrzegła nazwę foto-kocyki® zarówno w Polskim, jak i Europejskim Urzędzie Patentowym. Przez ostatnie kilka lat obserwujemy niesamowite zainteresowanie foto kocykami. Na profilu instagramowym marki Snap the moment możemy zaobserwować jak wiele kobiet chętnie dzieli się zdjęciami swoich dzieci leżących na foto kocyku Snap the moment.

  

Snap the moment foto karty


Równocześnie z powstaniem foto kocyka dziewczyny, Marta i Monika, wypuściły na rynek piękne foto karty do zdjęć. Karty te są niejako uzupełnieniem zatrzymywania wspomnień za pomocą zdjęć. W zestawie kart Snap the moment znajdują się min. karta z informacją : mój pierwszy ząbek, moja starsza siostra, mój pierwszy uśmiech. To wspaniały pomysł, by kolekcjonować na kartach zdjęć te wyjątkowe jakże ulotne chwile i wspomnienia. Foto karty również zostały dobrze przyjęte przez mamy, aż doczekały się drugiej wersji w stonowanych kolorach beżu i złota, tym razem już okrągłe. 

 

Snap the moment album 

Album Moja historia Snap the moment  ma za zadanie zgromadzić w jednym miejscu najważniejsze informacje i wspomnienia. Album Snap the moment pozwoli  zebrać najważniejsze momenty podczas trwającej ciąży, informacje o pierwszych dniach po porodzie, pierwszym roku ,aż w końcu zapisać ważne informacje z pierwszych lat życia dziecka. Sami, jako rodzice. wiemy jak szybko zapomina się o pewnych rzeczach, a są to ważne informacje, które bywają ulotne. Album pomoże nam w lepszej organizacji i poprowadzi nas przez kolejne etapy, by nic nie umknęło naszej uwadze.


Snap the moment tekstylia 

 Firma Snap the moment nieustannie się rozwija i poszerza nie tylko gamę wzorów i kolorów foto kocyków, ale i asortyment z działu tekstyliów dla niemowląt. W ich ofercie znajdziemy bambusowe otulacze, muślinowe pieluszki, poduszki dla niemowląt, i kolejny opatentowany produkt śpij-worek.

Sukces Snap the moment za granicą 

 Warto podkreślić, że sukces foto kocyków Snap the moment jest widoczny nie tylko w Polsce ale i poza naszymi granicami. Foto kocyki doczekały się już kilku wersji językowych. Foto kocyki możemy spotkać już w 20 krajach. 

Jako polski sklep jesteśmy niezwykle dumni z naszych partnerów, którzy wkładają tak dużo serca w tworzenie dla naszych klientów niepowtarzalnych produktów.
Z ogromną uwagą pilnujemy by na naszych internetowych półkach w sklepie Fabryka Wafelków nie zabrakło żadnego wzoru foto kocyka ani albumów i kart. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty Snapa the moment.