Oryginalne produkty marki Scoot and ride

Po kilku zaledwie latach działalności, sukces hulajnogi highwaykick sprawił, że marka Scoot and Ride oferuje swoje wyjątkowe hulajnogi w 40 krajach na całym świecie. Marka Scoot and Ride od początku jak tylko pojawiła się w Polsce ma swoją wysoką pozycję w naszym sklepie Fabryka Wafelków. Klienci naszego sklepu szybko pokochali Hulajnogę highwaykick 2w1 Scoot and Ride, która jest bardzo często przez nas polecana już jako prezent na roczek.

Scoot and Ride od jakiego wieku?

Hulajnogi highwaykick dedykowane są dla dzieci już od 12 miesiąca. Kolejne, wyższe modele, rosną z dzieckiem aż do 12 roku życia. Ogromną zaletą każdego z modeli Scoot and Ride, a przede wszystkim modelu highwaykick 2w1, jest to, że jest to hulajnoga, którą możemy dać dziecku już od 12 miesiąca jako jeździk i posłuży w kolejnych etapach jako hulajnoga aż do 4-5 roku życia, w zależności od wzrostu.
Następnym etapem przejścia na hulajnogę trójkołową to model highwaykick 2 dla dzieci 2-5 lat, highwaykick 3 led dla dzieci 3-7 lat, highwaykick 5 dla dzieci od 5 roku życia aż do dorosłości. Tak więc, reasumując, można dodać, że nawet rodzić ważący do 180 kg może korzystać z tego ostatniego modelu. 

 

Scoot and Ride highwaykick 2w1

Hulajnoga highwaykick 2w1 od Scoota and Ride to absolutny przełom wśród jeździków dla dzieci. Jest to model, który cieszy się największym powodzeniem w sklepie Fabryka Wafelków, a to dlatego, że rośnie razem z dzieckiem. Highwaykick 1 hulajnoga i jeździk, w pierwszym etapie jest jeździkiem z regulowanym siedziskiem. Gdy tylko dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki, wówczas możemy zaproponować mu najniższą pozycję w highwaykick 1. Trzy różne wysokości siedziska, które możemy w szybki sposób zmienić, bez użycia narzędzi, sprawia, że polecamy ten model już dla najmłodszych jako świetny pomysł na prezent na roczek. Gdy dziecko dorasta i jego zmysł równowagi się rozwija, możemy wówczas zmienić ten 3 kołowy jeździk w  bezpieczną hulajnogę. W tej pozycji mamy również 3-stopniową regulację wysokości. Hulajnoga Scoot and ride jest bardzo stabilna dla najmłodszych, a kierowanie bardzo intuicyjne dla Małych szkrabów.
W sklepie Fabryka Wafelków bardzo cenimy sobie wielofunkcyjność hulajnogi 2w1,  dlatego też tak często ją polecamy dziadkom i znajomym, którzy szukają idealnego prezentu. 

 

Scoot and Ride highwaykick 2 Lifstyle

To designerski model z pojemnikiem na przedzie, który możemy podarować już od 2 roku życia i korzystać z niego do 5 roku życia. 

 

Scoot and Ride highwaykick 3 led 

Po modelu 2w1, dziecko w wieku 4 lat może przejść na wyższy model, w którym znajdują się kółeczka podświetlane światełkami LED. Jest to nie tylko atrakcja, ale i bezpieczeństwo by hulajnoga była widoczna przez innych użytkowników ruchu. Hulajnoga zapewnia dobrą amortyzację i bezpieczeństwo jazdy dla dzieci, które preferują 3 kołowe hulajnogi. 

 

Scoot and Ride highwaykick 5 led 

To ostatni najwyższy model, który jest dedykowany starszym dzieciom, jak również może być używany przez dorosłych. Posiada wyjmowaną regulowaną rączkę i zapewnia komfortową jazdę na wszystkich rodzajach nawierzchni. 

 

Scoot and ride w trosce o środowisko 

Zgodnie z filozofią marki, w produkcji nie jest wykorzystywane PVC, tylko sprawdzone materiały od certyfikowanych dostawców. Producenci starają się, w miarę możliwości, wykorzystywać materiały przyjazne dla środowiska lub z recyklingu. Dodatkowo producent zapewnia szereg podzespołów, które sami możemy wymienić gdy któryś z nich ulegnie uszkodzeniu. W ten sposób naprawiamy popsuty produkt, a nie zastępujemy go nowym. Hulajnogi scoot and ride są niezwykle trwałe dlatego powstają dla młodszych dzieci, które mogą korzystać gdy starsze rodzeństwo już wyrośnie.

Scoot and Ride z kaskiem 

Jeśli jeździmy na hulajnodze to obowiązkowo z kaskiem, który chroni głowę dziecka. Marka Scoot and Ride w swojej ofercie posiada dobrej jakości kaski dla najmłodszych dzieci, które mają 12 miesięcy. Są to kaski w rozmiarze XXS-S, które mają regulacje obwodu od 45 do 51 cm by jeszcze lepiej okala głowę dziecka i ją chronić podczas ewentualnego upadku. Wygodne magnetyczne zapięcie pod szyją, sprawia, że łatwiej zakładamy kask. W niektórych modelach kasku z tyłu znajduje się lampka Led aby dziecko było widoczne dla innych. 

 

Scoot and Ride kolory 

Dla wszystkich dla których estetyka i kolor nie pozostaje bez znaczenia, austriacka marka Scoot and Ride proponuje bardzo bogatą gamę kolorów. Początkowo model highwaykick 1 był dostępny w 4 podstawowych kolorach Forest, Steel, Ash i Rose. Kolejno weszły dodatkowe kolory pastelowe Peach, Blueberry, Lemon, Kiwi. Kolorystyka jest powtarzana w kaskach by tworzyć zestaw Scoot and Ride z kaskiem. dwie role - dla najmłodszych idealnie służą jako jeździk dla dzieci, a dla nieco starszych, po odpowiedniej modyfikacji - jako hulajnoga. Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele zalet, ale przede wszystkim pozwala ograniczyć przestrzeń poprzez posiadanie jednego funkcjonalnego produktu.