Twoje kompetentne dziecko Jester Juul

Twoje kompetentne dziecko Jester Juul

obecnie brak na stanie
36,90 zł
Brutto

ponad 120 sprzedanych

Książka TWOJE KOMPETENTNE DZIECKO. Dlaczego powinniśmy traktować dzieci poważniej? 

 

Ponad pół miliona sprzedanych egzemplarzy na całym świecie! Książka wybitnego duńskiego terapeuty i pedagoga!

 

 

Czy właściwie rozumiemy zachowanie naszych dzieci?

Czy potrafimy w porę zauważyć ich problemy?

Jak rozwijamy w nich poczucie własnej wartości i wiarę w siebie?

Czy swoim traktowaniem wzmacniamy je, czy osłabiamy?

Kiedy na wychowanie jest już za późno?

 

 Współcześni rodzice często czują się bezradni względem swoich dzieci. Gubią się też wśród porad wychowawczych, które mają sprawić, że ich dzieci staną się posłuszne i grzeczne. Jesper Juul, europejski autorytet w dziedzinie wychowania, twierdzi, że dzieci wcale nie muszą być grzeczne! Zamiast tego powinny mieć zdrowe poczucie własnej wartości, wierzyć w swoje siły i nawiązywać dobre relacje z innymi. Powinny także stopniowo uczyć się odpowiedzialności za siebie, a w razie potrzeby także za innych.

 

Traktuj swoje dziecko poważniej! – radzi Juul. –  Nie żądaj bezwarunkowego posłuszeństwa, bo nie jest ono celem wychowania! Książka TWOJE KOMPETENTNE DZIECKO to obowiązkowa lektura każdego świadomego rodzica.

 

JESPER JUUL, duński terapeuta rodzinny i pedagog, jeden z założycieli i dyrektorów Skandynawskiego Instytutu Kemplera dla pedagogów. Od 2004 roku kieruje siecią poradni wychowawczych Family-Lab International w ponad 15 krajach świata. Prowadzi wykłady, seminaria i warsztaty dla rodziców.

 

 

O wydawcy:

 

Wydawnictwo MiND jest polskim wydawcą książek Jespera Juula. Dotychczas ukazały się dwie książki: Twoje kompetentne dziecko (2011) i ,,NIE’’ z miłości. W przygotowaniu są kolejne.

 

 

PS953