Obniżka! Odżywiaj dziecko zgodnie z naturą Expand

Odżywiaj dziecko zgodnie z naturą

Wydawnictwo Galaktyka

PS6266

Nowy

Przyszłe mamy i kobiety karmiące znajdą w książce sposoby prawidłowego odżywania i dbania o siebie, które zapewnią ich dzieciom siłę i odporność na choroby cywilizacyjne.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

26,32 zł

brutto

32,90 zł brutto

-20%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Autorka podkreśla zalety karmienia dziecka mlekiem matki i opisuje naturalne pokarmy przygotowywane w domu. Książka zawiera przepisy na mleczka zbożowe, kleiki i zupki wzmacniające delikatny układ pokarmowy dziecka do 3. roku życia. Autorka przedstawia również temat alergii i uczuleń pokarmowych u najmłodszych i prawidłowego żywienia dzieci w oparciu o zasady wegetarianizmu. Rodzice, którzy sięgną po tę książkę, dowiedzą się, jak kształtować u dzieci zdrowe nawyki żywieniowe, tak aby zbudować silny fundament zdrowia na całe ich życie.

KSIĄŻKĘ POLECAJĄ PORTALE: niemowlaczek.republika.pl i twoja-ciaza.com.pl

EKSPERCI POLECAJĄ: Książka zawiera wiele cennych rad dla mam, które chcą świadomie, korzystając z naturalnych, nie przetworzonych przemysłowo produktów spożywczych, zadbać o dobry stan zdrowia swoich dzieci. Chciałabym szczególnie polecić ją przyszłym matkom, zarówno tym w pełni zdrowym, jak i tym, które wg zaleceń lekarza powinny poprawić stan odżywienia swojego organizmu. Zalecenia, które tutaj znajdą, pozwolą im jak najlepiej przygotować się do poczęcia i laktacji. dr n. chem. Urszula Pytasz dietetyk z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki

Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 224

Płeć: chłopczyk, uniwersalny, dziewczynka
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), maluch ( 12-36 )
Kategoria wiekowa od 9 miesięcy, od 18 miesięcy, od 0 miesięcy , od 6 miesięcy, od 12 miesięcy, od 3 miesięcy
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: papier

Opinie