Obniżka! Narodziny bez przemocy (Frederick Leboyer) Expand

Narodziny bez przemocy (Frederick Leboyer)

Mamania Mamania

PS5717

Nowy

Książka ilustrowana czarno-białymi, klasycznymi fotografiami.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

26,68 zł

brutto

29,00 zł brutto

-8%

Pełny opis

"Narodziny bez przemocy" zrewolucjonizowały sposób postrzegania porodu, nakłaniając do myślenia o narodzinach dziecka z jego punktu widzenia.

Dlaczego dziecko musi wyłaniać się z ciemności cichej macicy w świat oślepiającego światła i głośnych dźwięków? Dlaczego musi brać pierwszy oddech przerażone, wisząc do góry nogami, co zagraża jego wrażliwemu kręgosłupowi? Dlaczego dziecko jest oddzielane od matki po spędzeniu dziewięciu miesięcy w niej odżywczym ciele?


"Narodziny bez przemocy" Frédéricka Leboyera to jeden z kamieni milowych w historii humanizacji porodu. To pierwsza książka wyrażająca to, co matki zawsze wiedziały: dzieci rodzą się z możliwością doświadczania całej gamy emocji.

Frédérick Leboyer – francuski podróżnik i pisarz i położnik – autor bestsellerowych książek „Narodziny bez przemocy" i "Masaż Shantala", na których swe nauki opierają min. instruktorzy masażu niemowlęcego.

"Narodziny bez przemocy" ukażą się nakładem wydawnictwa Mamania w doskonałym tłumaczeniu Adama Szymanowskiego, autora przekładów m.in. książek Umberto Eco.

Oprawa miękka, 165x117, 144 strony, papier kredowy

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !