Obniżka! Bobas lubi wybór (Gill Rapley, Tracey Murkett) Expand

Bobas lubi wybór (Gill Rapley, Tracey Murkett)

Mamania

PS406

Nowy

Baby-led weaning to naturalna metoda wprowadzania pokarmów do diety malucha, która pomaga wychować dziecko uwielbiające zdrowe jedzenie, a nie fast-foody.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

28,80 zł

brutto

36,00 zł brutto

-20%

ponad 120 sprzedanych
W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Każde dziecko może pokochać zdrowe jedzenie, jeśli tylko mu się na to pozwoli!

 

Baby-led weaning to naturalna metoda wprowadzania pokarmów do diety malucha, która pomaga wychować dziecko uwielbiające zdrowe jedzenie, a nie fast-foody.

 

Autorki przekonują rodziców, że dziecko potrafi jeść samodzielnie już od najwcześniejszych chwil. Rodzice stosujący baby-led weaning nie wiedzą, co to niejadek.

 

BLW, jak w skrócie określane jest baby-led weaning, to metoda intuicyjna, bezpieczna i prosta. Odkryj, ile radości dają wspólne posiłki z dzieckiem.

 

Koniec z prowadzeniem oddzielnej kuchni dla malucha i miksowaniem papek! 

 

Wokół BLW skupia się duża społeczność rodziców. Także w Polsce lawinowo rośnie zainteresowanie tą metodą, powstają nowe fora i strony tworzone przez rodziców, którzy odkryli, jak proste może być rozszerzanie diety.

 

Dołącz do nich, zapewnij dziecku zdrowy start i ułatw sobie życie!

Mądre książki dla mądrych rodziców


 


Wydawnictwo Mamania powstało z myślą o tych wszystkich, dla których rodzicielstwo to jedna z najważniejszych przygód życia.


 


Narodziny dziecka to wielka zmiana, piękne momenty, ale i ogromne wyzwanie. Wydajemy książki, które skłaniają do refleksji, wspierają świadome rodzicielstwo i inspirują. Bo człowiek, nawet mały, nie działa zgodnie z "instrukcją obsługi".

Opinie