Torba


Zestaw majsterkowicza – Litlle Dutch, to kreatywna zabawa, trening motoryki małej i rozwój wyobraźni przestrzennej w jednym! W zestawie znajduje się aż 20 elementów, między innymi: młotek, wkrętarka, śrubokręt, klucz i mnóstwo śrubek. Wcielanie się w rolę dorosłych i naśladowanie ich zachowań nie tylko rozwija kreatywność dziecka, ale także pozytywnie wpływa na jego rozwój, pozwala na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.

Książka magnetyczna - Janod, zawiera karty z przykładowymi obrazkami oraz zbiór magnesów,  które można ze sobą dowolnie łączyć tworząc w ten sposób niezliczone kombinacje. Magnetibooki rozwijają kreatywność i motorykę małą oraz wspierają dziecięcą wyobraźnię, a do tego idealnie sprawdzą się w podróży

Torba


Drewniany domek manipulacyjny - Lilliputiens posiada sześć różnych pomieszczeń zamykanych na inny rodzaj zamka, między innymi na: kluczyk, haczyk, czy suwak. Będzie idealną zabawką do ćwiczenia motoryki małej i koordynacji oko-ręka. Do zestawu dołączony jest drewniany lisek, który zmieści się w każdym okienku.

Torba


Zestaw do pieczenia ciastek - Maison Petit Jour, to 7-elementowy zestaw idealny do kuchennych wypieków! Wyraziste kolory, akcesoria wykonane z drewna i silikonu, a do tego karty z przepisami. Pięknie wykonany zestaw idealnie sprawdzi się na prezent dla małych kucharzy żądnych kuchennych przygód.

Torba


Drewniana układanka klipsy - Djeco, to 3 pojazdy i aż 12 kółek, co umożliwia dopasowanie kółek w wybranych kolorach do dowolnego pojazdu. Koła można w łatwy sposób odpinać od autek, dzięki zatrzaskom, co dodatkowo jest świetnym treningiem motoryki małej.

Torba


Domek dla lalek - Little Dutch, czyli spełnienie marzeń każdej małej dziewczynki! Domek w całości jest wykonany z drewna i pomalowany bezpiecznymi farbami wodnymi, a jego montaż nie wymaga narzędzi. W zestawie znajdują się podstawowe mebelki, ale oprócz tego możemy dokupić dodatkowe zestawy z laleczkami i wyposażeniem wnętrz, takich jak pokoje dziecięce, czy kuchnia. Domek idealnie sprawdzi się do zabawy w odgrywanie ról.

Gitara piesek - Btoys, to gitara akustyczna i elektryczna w jednym! A dodatkowo posiada wgrane piosenki, zabawne dźwięki oraz akordy gitarowe. Rozwija zmysł słuchu i wspiera kreatywność podczas muzycznej zabawy. Gitara posiada także pas, dzięki któremu dziecko może ją wygodnie trzymać.


Gitara piesek - Btoys, to gitara akustyczna i elektryczna w jednym! A dodatkowo posiada wgrane piosenki, zabawne dźwięki oraz akordy gitarowe. Rozwija zmysł słuchu i wspiera kreatywność podczas muzycznej zabawy. Gitara posiada także pas, dzięki któremu dziecko może ją wygodnie trzymać.

Gra edukacyjna 1,2,3! Szukam - Wspomagajki, to gra polegająca na odnalezieniu szczegółów ukrytych na bogato ilustrowanych, sześciu planszach w jak najkrótszym czasie. Gra wspiera spostrzegawczość, koncentrację, koordynację wzrokowo- ruchową oraz wyobraźnię.

Gra zręcznościowa - Btoys, to dwie paletki z rzepami, zakładane na dłonie w kształcie żab, a do tego niebieski stworek, jako piłka do łapania. Idealna gra do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu, która rozwinie koordynację wzrokowo - ruchową i będzie wspierać kondycję fizyczną.

Drewniane jajka - Tender Leaf Toys, to niezbędny dodatek do zabawkowej kuchni. Jajka mają realistyczny wygląd, występują w różnych odcieniach oraz są zapakowane w charakterystyczne pudełko na jajka. W zestawie jedno jajko jest “otwierane”, a w środku znajduje się materiałowe żółtko i białko. Jajka idealnie sprawdzą się podczas zabawy w gotowanie lub w sklep

Kulodrom - Btoys, czyli niekończąca się zabawa z wirującymi w dół kuleczkami. Kolorowe elementy można łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach, co rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz kreatywność. Zabawa kulodromem wspiera myślenie przyczynowo - skutkowe, a także zdolności manualne.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz