Wallies Naklejki Przejażdżka Pociągiem Expand

Wallies Naklejki Przejażdżka Pociągiem

Wallies Wallies

PS7739

Nowy

Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

104,55 zł

brutto

Pełny opis

Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka. Dzieci uwielbiają bawić się naklejkami Wallies i tworzyć własne projekty wystroju pokoju. Dzięki tym naklejkom łatwo zorganizować pociechom wielogodzinną zabawę. Samoprzylepne naklejki są łatwe w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w nowe miejsce. Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera: 
2 podkłady
7 pociągów 27,5cm x 20cm
9 znaków 8,75cm x 2,5cm do 22,5cm x 10cm
 

Firma Wallies to firma pochodząca ze Stanów Zjednoczonych i wytwarzająca tam wszystkie swoje produkty. Każdy projekt Wallies wykonany jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo  zostać usunięty i przeniesiony. Firma oferuje szeroki wybórelementów ściennych, takich jak gry, alfabet i dinozaury, które są edukacyjne i zabawne. Jak i naklejki kredowe, na których możemy zapisywać najważniejsze informacje, a dziecko może tworzyć swoje niepowtarzelne obrazki.

Cechy

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: niemowlak ( 0-12 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat, maluch ( 12-36 ), wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 12 miesięcy, od 2 lat, od 4 lat, od 7 lat, od 0 miesięcy , od 6 lat, od 18 miesięcy, od 3 lat, od 5 lat, od 8 lat
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !