Dyfuzor Zapachowy Santoro London - I Found My Family in a Book Expand

Dyfuzor Zapachowy Santoro London - I Found My Family in a Book

SANTORO LONDON SANTORO LONDON

PS5924

Nowy

Uroczy dyfuzor zapachowy z piękną grafiką. Całość zapakowana w przepiękne pudełko w kształcie tuby, z nadrukiem i testerem zapachowym.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

198,45 zł

brutto

Uroczy dyfuzor zapachowy z piękną grafiką, która nawiązuje do  Gorjouss ™ - słodkich, inspirujących postaci oraz roślin i zwierząt wykreowanych przez artystkę Suzzanne Woolcott. Całość zapakowana w przepiękne pudełko w kształcie tuby, z nadrukiem i testerem zapachowym. Wymarzony, pachnący prezent dla wymagającej młodej dziewczyny, idealny do sypialni, pokoju do nauki i rozmyślań.
 
Mocno wyczuwalny aromat marokańskich róż rozświetlony dzięki połączeniu ze słodkim hiacyntem oraz fiołkami. Zapach bursztynu oraz ziemistego cedru dodaje ciepła tej całej niepowtarzalnej kompozycji.

Pojemność: 200 ml
Czas działania: ok. 3 msc.

GORJUSS™ JEST PIĘKNĄ, INSPIRUJĄCĄ I ZNIEWALAJĄCĄ SZTUKĄ OD LONDYŃSKIEJ MARKI


GORJUSS ™ TO KOLEKCJA SŁODKICH POSTACI DZIEWCZYNEK, DZIKICH ZWIERZĄT, ROŚLIN I DZIECIĘCYCH ZABAWEK. SĄ ONE PRZEDSTAWIONE W SZCZERYCH, UJMUJĄCYCH POZACH. INTRYGUJE ZARÓWNO DZIECI JAK I DOROSŁYCH.
KOLEKCJA SANTORO LONDON, BY ASHLEIGH & BURWOOD, OFERUJE ZRÓŻNICOWANY WACHLARZ WZORÓW, WYJĄTKOWO STYLOWYCH, PRZYPOMINAJĄCYCH NIEMAL DZIEŁA SZTUKI. SĄ ONE DOSTĘPNE W ZESTAWIE PACHNĄCYCH ŚWIEC I UROCZYCH DYFUZORÓW. W DELIKATNIE ZDOBIONYCH PORCELANOWYCH KARAFKACH. KOLEKCJA STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ MODNA WŚRÓD DZIEWCZYNEK NA CAŁYM ŚWIECIE


Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !