Świeca zapachowa SANTORO London - In the Garden Expand

Świeca zapachowa SANTORO London - In the Garden

SANTORO LONDON SANTORO LONDON SANTORO LONDON

PS5912

Nowy

Inspirująca zapachem i wyglądem świeca otulona w zdobioną ceramikę, zapakowana w estetyczny kartonik typu „mała tuba” i folię.
naturalne woski, bardzo intensywny zapach, nie dymi się.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

135,45 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Urocza świeca zapachowa z piękną grafiką, która nawiązuje do  Gorjouss ™ - słodkich, inspirujących postaci oraz roślin i zwierząt wykreowanych przez artystkę Suzzanne Woolcott. Całość zapakowana w przepiękne pudełko z nadrukiem i testerem zapachowym. Wymarzony, pachnący prezent dla wymagającej młodej dziewczyny, idealny do sypialni, pokoju do nauki i rozmyślań.

Mocno wyczuwalny aromat marokańskich róż rozświetlony dzięki połączeniu ze słodkim hiacyntem oraz fiołkami. Zapach bursztynu oraz ziemistego cedru dodaje ciepła tej całej niepowtarzalnej kompozycji.
 

Pojemność 185 gr
Czas palenia – do 35 godzin

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

GORJUSS™ JEST PIĘKNĄ, INSPIRUJĄCĄ I ZNIEWALAJĄCĄ SZTUKĄ OD LONDYŃSKIEJ MARKI


GORJUSS ™ TO KOLEKCJA SŁODKICH POSTACI DZIEWCZYNEK, DZIKICH ZWIERZĄT, ROŚLIN I DZIECIĘCYCH ZABAWEK. SĄ ONE PRZEDSTAWIONE W SZCZERYCH, UJMUJĄCYCH POZACH. INTRYGUJE ZARÓWNO DZIECI JAK I DOROSŁYCH.
KOLEKCJA SANTORO LONDON, BY ASHLEIGH & BURWOOD, OFERUJE ZRÓŻNICOWANY WACHLARZ WZORÓW, WYJĄTKOWO STYLOWYCH, PRZYPOMINAJĄCYCH NIEMAL DZIEŁA SZTUKI. SĄ ONE DOSTĘPNE W ZESTAWIE PACHNĄCYCH ŚWIEC I UROCZYCH DYFUZORÓW. W DELIKATNIE ZDOBIONYCH PORCELANOWYCH KARAFKACH. KOLEKCJA STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ MODNA WŚRÓD DZIEWCZYNEK NA CAŁYM ŚWIECIE