Tylko online Pudełko na zabawki Cocoa Expand

Pudełko na zabawki brązowy

JJ Cole Collections JJ Cole Collections JJ Cole Collections

PS745

Nowy

Pojemnik na zabawki i akcesoria z usztywnianymi bokami.

Więcej szczegółów

Praktyczny pojemnik do pokoju dziecinnego, który może służyć na zabawki, książkii inne potrzebne rzeczy. Wystarczająco wytrzymały, aby unieść tony rzeczy i na tyle elegancki, że doskonale pasuje do każdego pokoju dziecięcego czy salonu. Dodatkowo pojemnik ma parktyczne uchwyty i z łatwością możemy go pzrenieć z miejsca na miejsce.

Można pojemnik złożyć i wówczas zajmuje niewiele miejsca.

 

  • Duże okrągłe uchwyty ułatwiające przenoszenie
  • Składa się na płasko, aby zaoszczędzić miejsce
  • Kontrastowe kolory wewnątrz dodaja elegancji
  • Wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu w domu
  • Wymiary: 28 x 28 x 28 cm (rozłożony)
Wymiary: 28 x 28 x 28 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Firma JJ Cole Collections to grupa młodych i nowoczesnych ludzi, którzy na co dzień projektują oraz produkują wygodne i modne produkty służące między innymi do podróżowania z dziećmi, ale także takimi, których używa się w domu. Firma koncentruje się głównie na tzw. torbach na pieluszki.  JJ Cole Collections osiągnęła fenomenalny wzrost sprzedaży na swoim rynku poprzez zapewnienie doskonałej sieci sprzedaży oraz połączenia elementów, które dotąd wydawały się rozdzielne: wygoda  i bezpieczeństwo. 


JJ Cole Collections postrzegane jest jako marka oferująca rodzicom produkty zoptymalizowane pod względem użyteczności oraz wygody, będące jednocześnie modnymi i stylowymi.