Pies Smok Walter Expand

Pies Smok Walter

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS5264

Nowy

Duży piórnik idealny na kredki i przybory szkolne.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

75,00 zł

brutto

Piórnik Smok Walter pomieści spory zestaw kredek i dzięki niemu przybory szkolne zawsze będą miały swoje miejsce.
Piórnik rozsuwany jest na suwak, na końcu znajduje się głowa psa.

Piórnik stanowi kolekcje Lilliputiens Smok Walter w której można znaleźć plecak przedszkolaka, tornister i torbę sportową.

Wiek dziecka: 36m+
Wymiary: 9 x 25 cm

 

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.