Lilliputiens, smok Walter Kosmetyczka z zawieszką Expand

Lilliputiens, smok Walter Kosmetyczka z zawieszką

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS5037

Nowy

Torba na przybory toaletowe.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

150,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Torba na przybory toaletowe jest bardzo praktyczna i pojemna. Dzięki niej maluchy będzą zawsze miały pod ręką kosmetyk którego potrzebują.

Wymiary:

21 x 22 x 7 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.