Walizka na kółkach Arnold Expand

Plecak na kółkach Arnold

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS3456

Nowy

Duży pojemny plecak i walizka w jednym idealna na wakacyjne wyjazdy

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

314,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Duży plecak na kółkach podczas wakacji może pełnić funkcję walizki  a podczas roku szkolnego będzie wymarzonym plecakiem.

Jest duży, pakowny a co najważniejsze dziecko ciągnie go za sobą na kółkach nie obciąża w ten sposób swojego drobnego kręgosłupa.

 

Plecak ma dużą, bardzo pakowną kieszeń, a na zewnątrz jest dodatkowa kieszeń o wysokości 33 cm gdzie można spakować przydatne rzeczy w podróży.

 

Pod głową smoka znajduje się zabezpieczona etykieta na której można zapisać  imię i nazwisko dziecka i telefon do rodziców.

 

Tył plecaka/walizki jest usztywniany. Koła są z gumowe i wysuwana rączka dostosuje się do wzrostu dziecka.

 

Wymiary

wysokość 40 cm

szerokość 33 cm

głębokość 19 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.