Lilliputiens, biedronka Liz Plecak Expand

Lilliputiens, biedronka Liz Plecak

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS2322

Nowy

Na wyprawy! Wszystkie skarby można zabrać ze sobą.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

157,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Kolejna propozycja Lilliputiens z kolekcji Biedronka Liz. Plecak z dwiema pojemnymi kieszeniami - pomieści wiele przydatnych skarbów. Maluch będzie mógł zabrać w podróż wszystko, co tylko będzie chciał. Duża kieszeń posiada wszystą małą kieszonkę, zapinaną na suwak.

Wymiary: 25 x 27,5 x 12 cm

Dla dzieci od 2 roku życia.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.