Biedronka Liz Dwustronna torebka z dodatkami Expand

Biedronka Liz Dwustronna torebka z dodatkami

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS2297

Nowy

Niezbędnik Małej Elegantki.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

181,00 zł

brutto

Torebeczka z potrzebnymi dodatkami i miejscem na skarby dla Małej dziewczynki z serii Biedronka Liz.

Posiadaczka takiej torebki może tak, jak jej Mama, mieć ze sobą portfelik, telefonik, kluczyki do samochodu, lusterko... i wszystko, co tylko zechce zabrać! Przypilnuje tego mała laleczka z torebeczki. Można też, w zalezności od stroju i nastroju nosić jej gładką bądź kwiecistą stronę wywiniętą na zewnątrz.

Dla dzieci 12m+

Wymiary: 22 x 18 cm

 

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.