Biedronka Liz Portfelik Expand

Biedronka Liz Portfelik

Lilliputiens Lilliputiens

PS2294

Nowy

Portfelik-torebeczka na drobiazgi.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

59,00 zł

brutto

 

Portfelik z kolekcji Biedronka Liz dla małej elegantki na najpotrzebniejsze skarby. Posiada sznureczek i może służyć za małą torebkę.
Wymiary 13 x 9 x 2 cm

 

Portfelik z kolekcji Biedronka Liz dla małej elegantki na najpotrzebniejsze skarby. Posiada sznureczek i może służyć za małą torebkę. Z jednej strony zapina się na klapkę, a z drugiej posiada przeźroczystą kieszonkę, za którą można wsunąć ulubiony obrazek.

 

Wymiary 13 x 9 x 2 cm

 

 

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !