Uniwersalna torba na sznurek błękitna w autka Expand

Uniwersalna torba na sznurek błękitna w autka

Penny Scallan Penny Scallan Penny Scallan

PS16084

Nowy

Uniwersalna torba na sznurek jest świetnym i wielofunkcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim kojarzy nam się ze szkolnym workiem na kapcie. Ale torbę tę możemy zabrać ze sobą wszędzie.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

109,00 zł

brutto

Uniwersalna torba na sznurek jest świetnym i wielofunkcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim kojarzy nam się ze szkolnym workiem na kapcie. Ale torbę tę możemy zabrać ze sobą wszędzie: do parku, do koleżanki, do przedszkola, do szkoły na zajęcia z WF-u, na basen i wykorzystać na wiele sposobów. Pomieści ona zarówno zabawki, jak i najpotrzebniejsze akcesoria malucha. A kiedy chwilowo nasza pociecha jej nie będzie używała, jest na tyle pojemna, że posłużyć może także mamie! W środku wyszyta jest materiałem, który nie pochłania wody oraz zapachów, od zewnątrz wykonana z bawełny pokrytej PCV, dzięki czemu posłużyć może w miejscach, gdzie będzie mokro - na basenie, podczas wyjazdu nad jezioro czy inne akweny wodne.

Zamykana na sznureczek, który może nam posłużyć jako pasek podczas zakładania na ramię, bądź jako szelki, kiedy chcemy założyć ją jako plecak. Do torby dołączony jest brelok, na którym możemy napisać do kogo należy.

- miękka, łatwa w przechowywaniu oraz transporcie,
- pojemna,
- wielofunkcyjna, uniwersalna
- materiały dostosowane do używania w każdych warunkach,
- precyzyjne wykonanie, dbałość o detale,
- wykończenia (brelok) nawiązuje do wzoru, który wybierzemy,
- możliwość noszenia jako torbę lub plecak,
- łatwa w czyszczeniu,
- materiał wolny od BPA,
- wymiary: 43 x 40 cm
Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !