Mały plecak niebieski w małpki Expand

Mały plecak niebieski w małpki

Penny Scallan Penny Scallan Penny Scallan

PS15999

Nowy

Funkcjonalny plecak dostosowany do rozmiarów małego dziecka, ale na tyle pojemny, że pomieści jego zabawki i najważniejsze przedmioty, a także drugie śniadanie.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

219,00 zł

brutto

Następca plecaczka ze smyczą oraz plecaczka-lunchboxa, funkcjonalny plecak dla najmłodszych. Dostosowany do rozmiarów małego dziecka, ale na tyle pojemny, że pomieści jego zabawki i najważniejsze przedmioty, a także drugie śniadanie. Sprawdzi się podczas wyjścia do kolegi, do przedszkola, do parku, czy na wycieczkę. Oprócz kieszeni głównej dodatkowo wyposażony w dwie mniejsze kieszenie oraz specjalną kieszeń na napój, który możemy zabezpieczyć sznureczkiem. Dodatkowo zamocowany jest wygodny, miękki uchwyt ułatwiający przenoszenie. Szelki są solidne, dodatkowo obszyte materiałem, mają możliwość przedłużenia. Na górze plecaka umieszczony jest metalowy uchwyt, do którego możemy dopiąć ulubiony breloczek lub cokolwiek innego co podpowie nam wyobraźnia!

Plecak wykonany jest w całości z bawełny, pokrytej PCV co ułatwia utrzymanie go w czystości, na materiale nie pozostają zarysowania. Do plecaka dołączony jest brelok, nawiązujący do wzoru, który wybierzemy, na którym możemy podpisać właściciela plecaczka.

- duża główna kieszeń,
- dwie dodatkowe mniejsze kieszenie oraz kieszeń na napój,
- miękki, łatwy w przechowywaniu oraz transporcie,
- precyzyjne wykonanie, dbałość o detale,
- wykończenia (brelok, zamki) nawiązuje do wzoru, który wybierzemy,
- łatwy w czyszczeniu,
- materiał wolny od BPA,
- wymiary: 26 x 34 x 16 cm
Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !