Lilliputiens, morscy Przyjaciele Amelie Plecak miękki Expand

Lilliputiens, morscy Przyjaciele Amelie Plecak miękki

Lilliputiens

PS11911

Nowy

Plecak idealny do przedszkola, na wycieczkę, czy wizytę u dziadków. Amelie jest idealną towarzyszką dla najmłodszych w czasie podróży.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

137,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Morscy Przyjaciele Amelie Plecak miękki

Idealny do przedszkola, na wycieczkę, czy wizytę u dziadków. Amelie jest idealną towarzyszką dla najmłodszych w czasie podróży. Dzięki dużemu zamkowi błyskawicznemu, małe paluszki bez problemu mogą go otworzyć i sięgnąć do jego miękkiego brzuszka, gdzie zmieszczą się dziecięce skarby.

Cechy:
- kolorowy, miękki plecak z wizerunkiem Amelie
- wykonany z bezpiecznych materiałów o różnorodnej fakturze
- jedna, pojemna komora
- wewnątrz miejsce na imię i nazwisko
- całość zamykana na zamek błyskawiczny
- regulowane szelki
- elastyczny pas piersiowy zapobiegający zsuwaniu się szelek z ramion

Wymiary: 24 x 14 x 30 cm

Czyszczenie: delikatne pranie w temperaturze 30 st. C

Materiał: poliester

Płeć: dziewczynka
Materiał: poliester

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie