Lilliputiens, piórnik Biedronka Liz Expand

Lilliputiens, piórnik Biedronka Liz

Lilliputiens

PS1155

Nowy

Duży piórnik idealny na kredki i przybory szkolne                   

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

75,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Piórnik Biedronka Liz pomieści spory zestaw kredek i dzięki niemu kredki i przybory szkolne zawsze będą miały swoje miejsce.

 

Piórnik rozsuwany jest na suwak, na końcu znajduje się głowa smoka.

 

Piórnik stanowi kolekcje Lilliputiens Biedronka Liz, w której można znaleźć duży wybór produktów.

Wymiary:  20 x 10 x 8,5cm

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie