Piórnik Hipopotam Arnold Expand

Piórnik Hipopotam Arnold

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS1154

Nowy


Duży piórnik idealny na kredki i przybory szkolne                   

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

75,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

 

Piórnik Hipopotam Arnold pomieści spory zestaw kredek, dzięki niemu kredki i przybory szkolne zawsze będą miały swoje miejsce.

 

Piórnik rozsuwany jest na suwak, dzięki temu jest łatwy dostęp do schowanych w nim przyborów.

 

Piórnik stanowi kolekcje Lilliputiens Hipopotam Arnold, w której można znaleźć m.in. plecak przedszkolaka i większy plecak szkolny.

 

Wymiary: 20 x 9 x 7,5cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.