Lilliputiens, plecak Cyrk Expand

Lilliputiens, plecak Cyrk

Lilliputiens

PS11291

Nowy

Plecak Cyrk jest idealnym towarzyszem podczas wizyty u dziadków, przyjaciół. Idealnie sprawdzi się również jako plecaczek do przedszkola.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

163,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Plecak Cyrk jest idealnym towarzyszem podczas wizyty u dziadków, przyjaciół. Idealnie sprawdzi się również jako plecaczek do przedszkola.

Funkcje:
- pojemna komora główna zamykana na zamek błyskawiczny
- wewnątrz mała kieszonka zamykana na zamek błyskawiczny z miejscem na podpis małego właściciela 
- z przodu kieszonka na gumce
- regulacja długości szelek,
- pas piersiowy, zapobiegający zsuwaniu się szelek z ramion
- elementy odblaskowe
- kolorowe aplikacje.

Wymiary: 31 x 30 cm

Czyszczenie: można prać w temp. 30 st. C

Materiał: 100% poliester.

Płeć: dziewczynka
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 7 lat, od 5 lat, od 6 lat, od 4 lat
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie