Cyrk Albert lusterko Lilliputiens Expand

Cyrk Albert lusterko Lilliputiens

Lilliputiens Lilliputiens Lilliputiens

PS9000

Nowy

Lusterko służy do obserwacji dziecka podczas podróży samochodem. 

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

145,00 zł

brutto

Lusterko służy do obserwacji dziecka podczas podróży samochodem. Aktywne lusterko montuje się do tylnego lub przedniego zagłówka fotela.

Wiek dziecka: 3m+
Wymiary: 30 x 25 x 10 cm
Materiał: poliester

Płeć: uniwersalny, dziewczynka, chłopczyk
Grupa wiekowa: maluch ( 12-36 ), niemowlak ( 0-12 )
Kategoria wiekowa od 3 miesięcy
Sposób czyszczenia: Czyszczenie powierzchniowe
Materiał: welur
Styl, wzornictwo: nowoczesny, odważny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.