Lilliputiens, organizer do samochodu Cyrk Expand

Lilliputiens, organizer do samochodu Cyrk

Lilliputiens

PS7543

Nowy

Niezwykle kolorowy i absolutnie niezastąpiony w podróży organizer do samochodu.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

162,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Organizer na zabawki i akcesoria dziecka w podróży przeznaczona jest do umieszczenia na tyle siedzenia samochodowego by dziecko miało łatwy dostęp do zabawek w czasie podróży, a rodzic miał łatwy dostęp do akcesorii.

 

Organizer ma trzy duze   kieszonki na akcesoria maluszka ( butelkę, zabawki, chusteczki …) jest niezwykle kolorowy i zaciekawi każdego odkrywcę.

Jedna z kieszonek jest zapiana od góry i zmieszczą się do niej książki, druga zasuwana na suwak pomiesci wszytskie mniejsze drobiazgi

 Wymiary: 60 x 38 cm

Organizer można łatwo złożyć i zabrać wszędzie ze sobą.

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie