Przytulanka-okład ZOO - małpka Expand

Przytulanka-okład ZOO - małpka

J.L. Childress J.L. Childress J.L. Childress

PS4893

Nowy

Przytulanka-okład idealnie sprawdzi się przy dzieciach

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

45,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Na wszystkie guzy i siniaki wystarczy przyłożyć małpkę, który przynosi natychmiastowe ukojenie, ponieważ jest zimny (w środku posiada specjalny wkład chłodzący). Dzieci od razu uspokajają się, czują się bezpiecznie ze swoim przyjacielem. 
Nie musimy już przykładać dzieciom bezpośrednio na stłuczenie zimnego woreczka z lodem. Teraz woreczek schowany jest w przytulance. Zamrożony wkład bardzo wygodnie wkładamy do przytulanki i przykładamy do stłuczenia.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

J.L.Childress – amerykańska marka akcesoriów podróżnych, która już od ponad 25 lat dostarcza dzieciom i rodzicom niezwykle przydatne rozwiązania. Historia firmy zaczyna się w momencie, kiedy jej właścicielka – Jan Childress po urodzeniu swojego dziecka, opracowała pierwszą torbę, którą mogła zabrać na zakupy. a potem od razu zawiesić na wózku. Od tego czasu powstało dużo praktycznych rozwiązań, a firma stała się liderem w segmencie akcesoriów podróżnych w USA i na całym świecie. Tworząc nowe produkty firma za główny cel stawia sobie przede wszystkim ich funkcjonalność oraz przyjazny design. Marka J.L.Childress, dzięki obecności na rynku od wielu lat, jest znana i lubiana przez rodziców na całym świecie.