Termoopakowanie-torba - 4butelki - brązowo-różowe Expand

Termoopakowanie-torba - 4butelki - brązowo-różowe

J.L. Childress J.L. Childress J.L. Childress

PS4150

Nowy

Termoopakowanie pasuje na klasyczne butelki lub na 3 szerokie butelki lub na 3 bidony.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

59,00 zł

brutto

Termoopakowanie pasuje na klasyczne butelki lub na 3 szerokie butelki lub na 3 bidony. Specjalny wkład chłodzący pozwala utrzymać napoje w odpowiedniej temperaturze. 
Torba jest idealna także do przenoszenia/ przewożenia jedzenia, które będzie świeże. Możemy w niej przechowywać słoiczki, przekąski, kanapki, napoje. 
Torba posiada rączki, dzięki czemu można ją przyczepić do każdego wózka. Dodatkowo posiada boczną kieszonkę na drobne akcesoria. Idealnie sprawdzi się na spacerze, w podróży autem, na pikniku, na plaży. 

Czyścić przy użyciu ciepłej wody i mydła 

Dostępne w trzech kolorach:
- czarne
- brązowo-niebieskie
- brązowo-różowe 

Wymiary: 28 x 24 x 10 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

J.L.Childress – amerykańska marka akcesoriów podróżnych, która już od ponad 25 lat dostarcza dzieciom i rodzicom niezwykle przydatne rozwiązania. Historia firmy zaczyna się w momencie, kiedy jej właścicielka – Jan Childress po urodzeniu swojego dziecka, opracowała pierwszą torbę, którą mogła zabrać na zakupy. a potem od razu zawiesić na wózku. Od tego czasu powstało dużo praktycznych rozwiązań, a firma stała się liderem w segmencie akcesoriów podróżnych w USA i na całym świecie. Tworząc nowe produkty firma za główny cel stawia sobie przede wszystkim ich funkcjonalność oraz przyjazny design. Marka J.L.Childress, dzięki obecności na rynku od wielu lat, jest znana i lubiana przez rodziców na całym świecie.