Torba do wózka i na zakupy w jednym Expand

Torba do wózka i na zakupy w jednym

J.L. Childress J.L. Childress J.L. Childress

PS4140

Nowy

Torbę przyczepia się do wózka za pomocą specjalnych zapięć.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

59,00 zł

brutto

Torbę przyczepia się do wózka za pomocą specjalnych zapięć. Dodatkowo torba posiada dwie rączki, dzięki czemu możemy ją w każdej chwili zdjąć z wózka i zabrać na zakupy. 
Torba wykonana jest z nylonu odpornego na wodę. Posiada dwie kieszonki z boku, w których można schować podręczne rzeczy. 

Wymiary: 35 x 40 cm 
Dostępny kolor:
- czarny 

Torbę można czyścić wodą z delikatnym mydłem.Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

J.L.Childress – amerykańska marka akcesoriów podróżnych, która już od ponad 25 lat dostarcza dzieciom i rodzicom niezwykle przydatne rozwiązania. Historia firmy zaczyna się w momencie, kiedy jej właścicielka – Jan Childress po urodzeniu swojego dziecka, opracowała pierwszą torbę, którą mogła zabrać na zakupy. a potem od razu zawiesić na wózku. Od tego czasu powstało dużo praktycznych rozwiązań, a firma stała się liderem w segmencie akcesoriów podróżnych w USA i na całym świecie. Tworząc nowe produkty firma za główny cel stawia sobie przede wszystkim ich funkcjonalność oraz przyjazny design. Marka J.L.Childress, dzięki obecności na rynku od wielu lat, jest znana i lubiana przez rodziców na całym świecie.