Torba termiczna do wózka Expand

Torba termiczna do wózka

J.L. Childress J.L. Childress

PS4138

Nowy

Torba termiczna może być wykorzystywana do wózka podczas spacerów, ale także podczas dłuższych wyjazdów, na plaży, itp.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

82,00 zł

brutto

Torba termiczna może być wykorzystywana do wózka podczas spacerów, ale także podczas dłuższych wyjazdów, na plaży, itp. Torba posiada dwa zapięcia, które mogą być użyte w zależności od potrzeb. Dodatkowa długa rączka pozwala przenosić torbę na ramieniu. 
Torba posiada jedną dużą kieszeń, dodatkowo dwie kieszonki z przodu oraz 2 kieszonki siateczkowe, dzięki czemu można o niej schować dużo przydatnych akcesoriów. 

Dostępny kolor: 
- czarny 
Wymiary: 33 x 25 x 7,5 cm

J.L.Childress – amerykańska marka akcesoriów podróżnych, która już od ponad 25 lat dostarcza dzieciom i rodzicom niezwykle przydatne rozwiązania. Historia firmy zaczyna się w momencie, kiedy jej właścicielka – Jan Childress po urodzeniu swojego dziecka, opracowała pierwszą torbę, którą mogła zabrać na zakupy. a potem od razu zawiesić na wózku. Od tego czasu powstało dużo praktycznych rozwiązań, a firma stała się liderem w segmencie akcesoriów podróżnych w USA i na całym świecie. Tworząc nowe produkty firma za główny cel stawia sobie przede wszystkim ich funkcjonalność oraz przyjazny design. Marka J.L.Childress, dzięki obecności na rynku od wielu lat, jest znana i lubiana przez rodziców na całym świecie.

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !