Organizer/stolik do jedzenia/zabawy do wózka Expand

Organizer/stolik do jedzenia/zabawy do wózka

J.L. Childress J.L. Childress J.L. Childress

PS4136

Nowy

Organizer montowany jest z przodu wózka. Posiada trzy oddzielne otwory, w których możemy przechowywać picie, jedzenie, zabawki dziecka.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

65,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Organizer montowany jest z przodu wózka. Posiada trzy oddzielne otwory, w których możemy przechowywać picie, jedzenie, zabawki dziecka. Dodatkowo ma 4 uchwyty, do których możemy przyczepić ulubione zabawki dziecka. Organizer ma również specjalny pasek, do którego można przyczepić kubek z piciem, żeby nic nie wylało się. 

Dostępny kolor:
- czarny 
Wymiary: 35 x 15 x 14 cm

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

J.L.Childress – amerykańska marka akcesoriów podróżnych, która już od ponad 25 lat dostarcza dzieciom i rodzicom niezwykle przydatne rozwiązania. Historia firmy zaczyna się w momencie, kiedy jej właścicielka – Jan Childress po urodzeniu swojego dziecka, opracowała pierwszą torbę, którą mogła zabrać na zakupy. a potem od razu zawiesić na wózku. Od tego czasu powstało dużo praktycznych rozwiązań, a firma stała się liderem w segmencie akcesoriów podróżnych w USA i na całym świecie. Tworząc nowe produkty firma za główny cel stawia sobie przede wszystkim ich funkcjonalność oraz przyjazny design. Marka J.L.Childress, dzięki obecności na rynku od wielu lat, jest znana i lubiana przez rodziców na całym świecie.