Lilliputiens, kosmetyczka Cyrk Wilk Nicolas Expand

Lilliputiens, kosmetyczka Cyrk Wilk Nicolas

Lilliputiens

PS11293

Nowy

Wodoodporna kosmetyczka z Wilkiem Nicolasem bez problemu pomieści pasta i szczoteczkę do zębów, grzebień i inne akcesoria.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

116,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Wodoodporna kosmetyczka z Wilkiem Nicolasem bez problemu pomieści pasta i szczoteczkę do zębów, grzebień i inne akcesoria.

Funkcje:
- pojemna komora główna, wewnątrz miejsce na podpis małego właściciela
- zamykana na zamek błyskawiczny
- uchwyt, umożliwiająca zawieszenie kosmetyczki, np. na haczyku w łazience
- doskonale sprawdzi się w czasie wycieczek, wizyt u dziadków
- z przodu kieszonka z gumką - gdy jest zasłonięta, Wilk Nicolas szczotkuje zęby; po rozchyleniu kieszonki można zobaczyć wszystkich jego przyjaciół: Czerwonego Kapturka, Babcię, świnkę, owieczkę

Wymiary: 24 x 20 cm

Czyszczenie: można prać w pralce w 30 ° C

Materiał: 100% poliester

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: przedszkolak ( 3-6 ) lat, wiek szkolny ( 6-9 )
Kategoria wiekowa od 7 lat, od 6 lat, od 5 lat, od 8 lat, 9 lat, od 4 lat
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Lilliputiens to belgijska firma specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych zabawek z materiału. Każda kolekcja oparta jest na tradycyjnych wzorach wzbogaconych szczyptą nowoczesności i oryginalności.
Dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur, kształtów, kolorów i dźwięków zabawki te stymulują u dziecka wszystkie zmysły. Wyobraźnia,  dotyk, kreatywność, wzbudzenie ciekawości to niezbędne elementy mające wpływ na prawidłowy i szybki rozwój dziecka. Mając na uwadze szybkie postępy dziecka na  każdym etapie jego rozwoju, Lilliputiens zaskakuje nowymi funkcjami, formami. Każdy artykuł jest owocem pracy stylistów Lilliputiens i jest chroniony prawami autorskimi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zabawki w większości nadają się do prania w pralce. Każda z zabawek spełnia obowiązujące normy. W procesie tworzenia i produkcji zabawek kładzie się ogromny nacisk na jakość, trwałość i bezpieczeństwo produktu dla dzieci.  

Opinie